fbpx
| info@ledmill.ee |
| Kiire tarne üle Eesti |
| Garaažtöökoja, Oru küla, Kose vald, Harjumaa |

LEDMILL OÜ

E-mail: info@ledmill.ee

Telefon: +372 5667 2080

Aadress: Garaažtöökoja, Oru küla, Kose vald, Harjumaa, 75103 

Registrikood: 14727361

KMKR number: EE102178720

LHV pank: EE517700771005370718

Kirjuta meile
Contact Form Demo (#2)

Meie remonditöökoda
Tiim LedMill

Breit Pata

Breit on LedMill OÜ looja, elektrik, tehnik, kliendisuhete spetsialist, turundaja ja arendaja, ehk siis kõik inimesed ühes.

Müük, garantii, installatsioon

breit@ledmill.ee

+372 512 9595

Breit on LedMill OÜ looja, elektrik, tehnik, kliendisuhete spetsialist, turundaja ja arendaja, ehk siis kõik inimesed ühes. Kõige olulisemaks on hetkel muidugi kvaliteetne tulede paigaldus ning professionaalne klientide nõustamine. Teda on terve elu huvitanud masinate elektroonika ning kõik sellega seonduv.

Alates aastast 2004 alustas ta erialast väljaõpet Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis autotehniku erialal. Täiendavaid auto elektroonika alaseid koolitusi on vahemikus 2008-2016 läbitud seitse, nii Eestis kui Leedus. Esimene töökoht oli 2007 aastal ettevõttes Elise Veod OÜ, kus töötas mehaanikuna ning autojuhina. Järgmiseks töökohaks Paip AS sõidukite demonteerija. Kõige pikaaegsema kogemuse ja sõidukite elektrialase kuulsuse on taganud Truck Trading Estonia OÜ ehk DAF, kus Breit töötas veoauto elektrikuna seitse aastat. Samuti on tema loodud ka MotorStudio OÜ, mis tegutses kolm aastat ning seal tegeles ta lisaks ettevõtte juhtimisele ka autode remondi ning elektriga. 

Breit on oma töös väga korrektne ning iga detail peab saama viimse piirini viimistletud. Tänu suurele kirele oma töö vastu on ta jõudnud sinna, et just tema on paljude ettevõtete tugiisik, kui teema puudutab sõidukite elektroonikat.

Karmen Pata

Karmen on Ledmill OÜ turundusjuht ning loovtöö koordinaator. Tema rõõmsameelsus ja hasart saada kõik küsimused lahendatud, teeb temast suurepärase koostööpartneri.

Turundus ja sotsiaalmeedia

karmen@ledmill.ee

+372 5919 7904

Karmen on Ledmill OÜ turundusjuht ning loovtöö koordinaator. Tema rõõmsameelsus ja hasart saada kõik küsimused lahendatud, teeb temast suurepärase koostööpartneri. 

Karmeni huvi turunduse vastu algas 2012 aastal läbides ettevõttes Vain & Partnerid koolituse „Jaekaubandus ja müük”, sealt edasi EBSi kursus „Turundus ja müük” ja juba järgmiseks ettevõtluskoolitus koolituskeskuses Reiting OÜ. Ta on olnud ettevõtja 2015 aasta kevadest ning oskab olla toeks ja abiks LedMill OÜ arengule igas aspektis. Karmen on olnud autohuviline juba pisikesest peale ning tänu sellele on ta tegutsev kiirenduste abikohtunik aastast 2018. 

Tänu oma säravale naeratusele ja rõõmsameelsusele on Karmeniga lihtne suhelda ning tema tehtud loovtöö reklaami kujul sisaldab tihtipeale palju värve ja tilgake huumorit.

Kristjan Pata

Kristjan on LedMill OÜ kaasomanik ja e-poe arendaja. Tema põhiliseks vastutusalaks on kodulehe ning tellimissüsteemi kiire ja kaasaegsena hoidmine.

Veebileht ja e-pood

kristjan@ledmill.ee

+372 5198 5498

Kristjan on LedMill OÜ kaasomanik, IT-spetsialist, logistik ja kliendisuhete spetsialist. Mõeldes klientide mugavusele ja soovidele, on ta valmis saanud meie suurepärase kodulehe. 

Kristjan omandas Viljandi Kutseõppekeskuses eriala arvuti ja arvutivõrgud. Alates sellest on ta nokitsenud kodulehtedega. Kaks aastat töökogemust lisandus HRX AS’is IT-spetsialistina, logistikuna, autojuhina ja kaubakäsitlejana. Transpordiamet on tal hinges ja see oskus tuleb kasuks ka LedMilli klientide teenindamisel. 

Kristjan panustab igapäevaselt LedMilli arengusse oma teadmiste ja tööga, suhtleb klientidega ning pakub parimaid lahendusi, et kõik kliendid oma valgustuslahendustega rahul oleksid.