fbpx
| info@ledmill.ee |
| Kiire tarne üle Eesti |
| Garaažtöökoja, Oru küla, Kose vald, Harjumaa |

CANM8 CANNECT HIGHBEAM-3R

Kuumakse al. 7.43  / 18 kuud

118.80 

CANM8 CANNECT HIGHBEAM-3R on 3-e väljundiga moodul, mille abil on võimalik autost saada infot kaugtulede sisse lülitamise kohta. Lisaks on antud moodulil olemas väljudid süüte- ja tagurpidikäigu aktiivse oleku kohta. Toetatud autodel on võimalik süüte väljund jätta aktiivseks ka juhtudel, kui süüde on väljas kuid võti on süütelukus.

Kaugtuli > 12V (1A max) kui kaugtuled on aktiivsed.
Süüde sees > 12V (1A max) kui süüde on sees
Tagurpidi käik > 12V (1A max) kui tagurpidi käik on aktiivne

CANM8 CANNECT HIGHBEAM-3 on hea lahendus, kui paigaldate lisatuld, mis peab tööle minema koos kaugtulede aktiveerimisega. Moodul saab signaali CAN-Busilt ning annab omakorda signaali väljundisse, mida saate kasutada lisatule aktiveerimiseks. HIGHBEAM-3R moodulil on olemas ka tagurpidi käigu ja süüte signaali väljund.

Kirjeldus

Tootekood: BAC-HIBI3R

Kaubamärk: CANM8 CANNECT

Tüüp: HIGHBEAM 3R

Pinge: 12V

Väljundid: Kaugtuli, süüde, tagurpidi käik

 

 

Lisainfo

Spetsifikatsioon:

3-väljundiga CAN Bus liides CANM8 CANNECT HIGHBEAM 3: ideaalne lahendus sõidukile koos kaugtuledega sisselülituvate lisatulede paigaldamiseks läbi relee, lihtne ja kiire lahendus kaugtulede signaali tuvastamiseks, sisaldab ka väljundeid süütele ning tagurpidikäigule, "Key-In" funktsioon võimaldab jätta süüteväljundi aktiivseks, kui süüde on väljas aga võti on sees.
Väljundid: Kaugtuli (roheline juhe) – 12V (max 1A) kui kaugtuled on sisse lülitatud, Süüde (lilla juhe) – 12V (max 1A) kui süüde on sisse lülitatud, Tagurpidikäik (pruun juhe) – 12V (max 1A) kui tagurpidikäik on sees