fbpx
| info@ledmill.ee |
| Kiire tarne üle Eesti |
| Allika tee 12-10, Peetri |

EZVIZ C3N Color Night Vision

Kuumakse al. 6.2€ / 18 kuud

99.00  sis KM

EZVIZ C3N on koduvalve kaamera. Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja vooluvõrku. Kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järelsalvestusi. Rakenduse eeliseks on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui tahate jälgida enda kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud infrapuna valgustus, mis võimaldab näha pimedas kuni 30 meetrit. Lisaks audio, värviline öörežiim ja 1080p resolutsioon (1920 x 1080).

Kirgas pilt pimedas.

Professionaalsete optiliste läätsede, kahe sisseehitatud punktvalgustiga ja kahe infrapunavalgustiga C3N kaamera esitab teravat värvipilti, isegi täielikus pimeduses. Lisaks sellele, et punktvalgustid aitavad öisel ajal värve näha, saab neid kasutada ka prožektoritena kinnisvara ümbruses asuvate varjatud alade valgustamiseks.

 

Kaamera töötab Teie asemel öövahetuses.

EZVIZ C3N on kolme öörežiimi ja tehisintellekti abil inimeste tuvastamise võimekusega kaamera, mis tagab terava öise nägemise ja täpsed teavitused. Võite olla rahuliku südamega teades, et kõik on kaitstud.

Värviline öine nägemine

Inimeste tuvastamine tehisintellektiga

Full HD 1080p

H.265 videotehnoloogia

Toetab 2.4 GHz wifit

IP65 tolmu- ja veekaitse

Püüab heli

Toetab MicroSD mälukaarti (kuni 256 GB)

EZVIZ CloudPlay pilvemälu

Kirjeldus

EZVIZ C3N

Tark Wi-Fi välikaamera

1080p 1920 x 1080 resolutsioon
Värviline öörežiim
Nähtavus pimedas kuni 30m
Sissehitatud WiFI
MicroSD kuni 256GB
audio
Seadistamiseks kõik vajalik komplektis